Με τέσσερα παιχνίδια άνοιξε η αυλαία της 3ης αγωνιστικής του Α’ Τοπικού το Σάββατο. Πρεμιέρα για το πρωτάθλημα του ΄Β Τοπικού.
Α ερασιτεχνική
Αποτελέσματα
(3η αγωνιστική)
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ | 0 | – | 4 |
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ | ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ | 2 | – | 1 |
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ | ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ | 0 | – | 3 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ | ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ | 1 | – | 4 |
Αγώνες Κυριακής 26/9
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ | – | ||
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ | ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ | – | ||
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ | Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ | – |
Βαθμολογία
Α/Α | ΟΜΑΔΕΣ | ΒΑΘΜΟΙ | ΜΗΔΕΝΙΣΜΟΙ | ΑΦ/ΤΕΣ ΒΑΘΜΟΙ |
ΓΚΟΛ | N/I/H | ΕΝΤΟΣ | ΕΚΤΟΣ | ||
1 | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ | 9 | 0 | 0 | 13-0 | 3-0-0 | 3-0 | 1-0-0 | 10-0 | 2-0-0 |
2 | ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ | 9 | 0 | 0 | 13-3 | 3-0-0 | 5-2 | 1-0-0 | 8-1 | 2-0-0 |
3 | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ | 6 | 0 | 0 | 10-5 | 2-0-1 | 5-5 | 1-0-1 | 5-0 | 1-0-0 |
4 | ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ | 6 | 0 | 0 | 3-0 | 2-0-0 | 2-0 | 1-0-0 | 1-0 | 1-0-0 |
5 | ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ | 6 | 0 | 0 | 4-2 | 2-0-0 | 4-2 | 2-0-0 | 0-0 | 0-0-0 |
6 | ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ | 6 | 0 | 0 | 5-6 | 2-0-1 | 0-6 | 0-0-1 | 5-0 | 2-0-0 |
7 | ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ | 3 | 0 | 0 | 8-3 | 1-0-1 | 0-1 | 0-0-1 | 8-2 | 1-0-0 |
8 | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ | 3 | 0 | 0 | 7-3 | 1-0-1 | 7-0 | 1-0-0 | 0-3 | 0-0-1 |
9 | Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ | 3 | 0 | 0 | 8-5 | 1-0-1 | 6-0 | 1-0-0 | 2-5 | 0-0-1 |
10 | ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ | 1 | 0 | 0 | 2-3 | 0-1-1 | 1-1 | 0-1-0 | 1-2 | 0-0-1 |
11 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ | 1 | 0 | 0 | 1-7 | 0-1-2 | 0-6 | 0-0-2 | 1-1 | 0-1-0 |
12 | Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ | 0 | 0 | 0 | 1-6 | 0-0-2 | 0-0 | 0-0-0 | 1-6 | 0-0-2 |
13 | ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ | 0 | 0 | 0 | 3-10 | 0-0-2 | 2-8 | 0-0-1 | 1-2 | 0-0-1 |
14 | Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ | 0 | 0 | 0 | 0-11 | 0-0-2 | 0-5 | 0-0-1 | 0-6 | 0-0-1 |
15 | ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ | 0 | 0 | 0 | 0-14 | 0-0-3 | 0-7 | 0-0-2 | 0-7 | 0-0-1 |
Β ερασιτεχνική – 1ος όμιλος
Αποτελέσματα
(1η αγωνιστική)
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ | Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ | 1 | – | 1 |
Αγώνες Κυριακής 26/9
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ | ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ | – | ||
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ | Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | – | ||
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ | – |
Β ερασιτεχνική – 2ος όμιλος
Αποτελέσματα
(1η αγωνιστική)
ΑΠΟΛΛΩΝ 20210 ΑΚΡΙΝΗΣ | ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ | 1 | – | 4 |
Αγώνες Κυριακής 26/9
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ | – | ||
ΚΟΖΑΝΗ 2004 | ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ | – | ||
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ | ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ | – |