Κοζάνη – Ηρακλής 1-1

Την τέταρτη συνεχόμενη ισοπαλία στο πρωτάθλημα της Super League 2 έφερε την Κυριακή το απόγευμα η ομάδα της Κοζάνης  που έμεινε στο 1-1 με τον Ηρακλή σε αγώνα για την 7η αγωνιστική των Play Outs. Κόντρα στην ροή του αγώνα  Ηρακλής κατάφερε να προηγηθεί  με γκολ του Arroyo στο 72ο λεπτό μετά από πάσα του Κούστα. Η Κοζάνη κατάφερε να ισοφαρίσει στο 81′ λεπτό με αυτογκόλ, μετά από κόρνερ του Αποστολίδη και αρκετές κόντρες στην μικρή περιοχή του Ηρακλή.

Οι συνθέσεις

Κοζάνη (Διγκόζης): Καραγκιόζης, Πάνος, Τσιμπούκας, Σουλιώτης, Τάτσης, Σιατραβάνης, Ποζατζίδης,Αναστασόπουλος, Νάτσος, Γραμμένος.

Ηρακλής (Παπαδόπουλος): Παλαβράκης, Βιτλής, Πατράλης, Amussu,Δοϊρανλής,Σιούτας, Σπυρίδης,Guermoushe, Κωστόπουλος, Κούστα, Eboh.