Κοζάνη – Καμπανιακός : 2-2

Αν και η ομάδα της Κοζάνης βρέθηκε πίσω στο με 2-0 στο ημίχρονο,  ωστόσο κατάφερε να πάρει την ισοπαλία με τον Καμπανιακό στην αναμέτρηση που έγινε στο ΔΑΚ Κοζάνης. Για την ομάδα του Καμπανιακού  τα γκολ πέτυχαν ο Γιουκούδης στο 38′ λεπτό και ο Τότσκας στο 45’+, ενώ για την ομάδα της Κοζάνης ο Σουλιώτης στο 48′ λεπτό και ο Σιατραβάνης στο 66′ λεπτό. Το ματς διεξήχθη στο πλαίσιο της 4ης αγωνιστικής του 1ου ομίλου των Play Outs της Super League 2.

Οι συνθέσεις των δυο ομάδων

Κοζάνη (Αγγελος Διγκόζης): Καραγκιόζης, Πάνος, Τάτσης , Ιτσιος (45+5′ κόκκινη), Σουλιώτης , Αναστασόπουλος, Νάτσος , Σιατραβάνης , Καλλέργης , Γραμμένος, Maksimovic.

Καμπανιακός(Γιώργος Αμανατίδης): Γιακουμής, Π. Καθάριος, Λαγωνίδης, Γιουκούδης , Σαρβανίδης, Μανιός , Μπούσης, Εππας , Γαρύφαλλος (κίτρινη-κόκκινη), Παπαστεριανός, Τότσκα